Hakkımızda

Bu sayfa, İnternet denilen bu sanal ortamı”DECCALIMIZ” olmaktan çıkarıp “MEHDİMİZ” olması için ve öldüğümüzde “şehidlik” mertebesine ulaşmak arzusu ile birbirimizin şahidi olma adına Kur’an okumalarımızı bu sanal ortam alışkanlığımızın bir parçası olmasını amaçlamaktadır.

Kişisel olarak ibadet ve zikir amaçlı yaptığımız dersler esnasında ümmete faydası olacağını düşündüğümüz ayetlerin ruhuna ve surenin bütünlüğüne uygun tespitlerimiz olup ders olarak işlediğimiz süreçte zihnimize yansıyan ve inanç hususunda ümmetin düşünen aklına katkı sağlamak amacıyla paylaşılmaktadır.

Söz konusu bu  çalışmalarım kesinlikle meal veya tefsir çalışması olmayıp, İlgili Kur’an Suresi okumalarım esnasında zihinsel olarak fehmettiğim tespitlerdir. Kişisel olarak ibadet ve zikir amaçlı yaptığımız derslerin paylaşımından kastımızın ümmeti Kur’an okumaya yönlendirmede faydası olacağı düşüncesiyle, ayetlerin ruhuna ve surenin bütünlüğüne uygun akıl ve gönül okumaları yapmak olup Kur’an’ın ibadet muamelat ve fıkhına aykırı tespitlerin varlığı halinde ehlince uyarılmaya her zaman açık ve tashihimin beyanı olduğunu belirtmek isterim

Zihnül Fehim